Doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeb naszych klientów co do opieki serwisowej, zarówno podczas trwania okresu gwarancyjnego, jak i po jego zakończeniu. Zajmujemy się serwisem nowych i używanych maszyn, dokonujemy okresowych przeglądów technicznych oraz dysponujemy serwisem mobilnym, który działa na terenie całego kraju.

 

Nigdy nie pozostawiamy klienta samemu sobie. Nigdy nie kierujemy się zasadą “sprzedaj i zapomnij”. Każde podjęcie współpracy z naszą firmą wiąże się z obowiązkami, które zostają nałożone nałożone na sprzedawcę. Każda dostawa do klienta poprzedzona jest oględzinami technicznymi i sprawdzeniem przez serwis urządzenia. Duże doświadczenie w praktycznej obsłudze maszyn pozwala także na profesjonalne doradztwo i pomoc w uruchomieniu u Klienta.

 

Służymy także pomocą w kwestii części zamiennych – pomagamy dostać wszystko co jest niezbędne. W przypadku, gdy nie dysponujemy daną częścią, jesteśmy ją w stanie błyskawicznie sprowadzić ją do Polski. Klient nie musi się więc martwić, że usterka jego maszyny uniemożliwi mu pracę na długie tygodnie.

serwis